SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

+1 ADIMDA SİZ ATIN

Küçükçekmece Belediyesi, 21 Mart Down Sendromlular Günü’nde Küçükçekmece’de yaşayan Down sendromlu çocuklarla birlikte önemli bir etkinliğe imza attı. 

+1 ADIMDA SİZ ATIN
Bu haber 22 Mart 2017 - 11:30 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

“Down Sendromu + 1 Adımda Siz Atın” başlıklı yürüyüşü etkinlikleri kapsamında Küçükçekmece Belediyesi Meclis Salonu’nda özel çocuklar ve aileleriyle bir araya gelen
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, onlara bir müjde vererek, yakında Güneşpark Evleri karşısında açılacak olan Sosyal Tesis’te personel olarak Down Sendromlu çocukların çalışacağını dile getirdi. Başkan Karadeniz, Sevgi Sosyal Tesisi olarak hizmet verecek tesiste, özel çocuklarla üretime katkı sağlayacaklarının altını çizdi. 

AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, İlçe Milli Eğitim Müdürü
Cemal Yılmaz’ın da katıldığı etkinlik, Menekşe Rekreasyon Alanı’nda devam etti. Down Sendromu + 1 Adımda Siz Atın Yürüyüşü’nü aileleri, protokol üyeleri ve Mehteran Takımı ile birlikte  gerçekleştiren çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.    

Çocuklar, yürüyüş sonrasında Zıp Zıp, Basket, Engelli Duvarı, Kaydırak v.b. oyun gruplarında oyunlar oynayarak günün tadını çıkardı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA