SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

1 YILDA 100 BİN HASTAYA BAKILDI

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, 2017 yılında Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezi’nde yaklaşık 100 bin hastaya sağlık hizmeti sunulduğunu açıkladı.

1 YILDA 100 BİN HASTAYA BAKILDI
Bu haber 10 Ocak 2018 - 11:45 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Sağlık Bakanlığı’ndan tıp merkezi ruhsatı alan ilk belediye olduklarını hatırlatarak sözlerine başlayan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu açıklamasında şunlara yer verdi: “Bakırköy Belediyesi olarak sosyal belediyecilik, eğitim, kültür-sanat,spor alanındaki çalışmaları çok önemsiyoruz ama ilk önceliğimiz her zaman sağlık hizmetleri olmuştur.Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezimizde; kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğum, iç hastalıkları, kulak-burun ve boğaz hastalıkları, göğüs hastalıkları, radyoloji, cildiye, ortopedi ve travmatoloji, genel cerrahi, psikiyatri, üroloji, enfeksiyon hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, aile hekimliği, nöroloji, diyetisyen, mikro biyoloji branşlarında uzman doktorlarımız tarafından ücretsiz olarak  yurttaşlarımıza hizmet vermekteyiz. 2017 yılında Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezimizden yaklaşık 100 bin hastamıza sağlık hizmeti verdik. Belediyeler tarafından 19 başvuru olmasına rağmen Sağlık Bakanlığı’ndan tıp merkezi ruhsatı alan iki belediyeden biriyiz. Diğer belediyemiz 4 branşta hizmet verirken biz 18 branşta hastalarımıza sağlık hizmeti sunuyoruz.”

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu açıklamasını şu şekilde sürdürdü:”Uzman hekimlerimizin istediği röntgen, ultrason, laboratuvar, mamografi, odiometre, solunum fonksiyonu testi, eko kardiyografi testi, nörolojik testler  gibi ileri tanı testlerini de yine ücretsiz olarak yapmaktayız.Bakırköy’de sağlık önceliğimiz olmaya devam edecek.”

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA