SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

10 TEKERLEKLİ SANDALYE BAĞIŞLADI

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediyeye 10 tekerlekli sandalye bağışında bulunan iş adamı bağışçı Cahit Yalçın’a Teşekkür Plaketi verdi. Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde gerçekleşen törende konuşan hayırsever vatandaş, “Soysal sorumluluk projelerinde üzerimize düşen görevi yapacağız.”dedi.  

10 TEKERLEKLİ SANDALYE BAĞIŞLADI
Bu haber 17 Kasım 2016 - 11:43 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Yardımlaşma ruhunun yüksek olduğu Beylikdüzü’nde örnek davranışlar sergileniyor. İş adamı bağışçı Cahit Yalçın, Beylikdüzü Belediyesi’ne 10 tekerlekli sandalye bağışladı. Sosyal sorumluluk çalışmalarını takip edeceklerini belirten ve bu hususta kendilerine yardımcı olan Beylikdüzü Belediyesi’ne teşekkür eden hayırsever vatandaş, Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde düzenlenen törende konuştu.

Bağışçının da Beylikdüzü’nde oturduğunu belirten Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, duyarlılığından dolayı Yalçın’ı kutladı. Bu tarz duyarlı davranışlar toplumsal anlamda birlik ve beraberliğimizi güçlendirir. Bu bağışlar bize sorumluluk veriyor. Mutlaka doğru kişilere ulaştırmalıyız, teslim etmeliyiz anlamına geliyor. Kurumum, Beylikdüzü ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar adına teşekkür ediyorum.” diye konuştu ve bağışçı iş adamına plaketini takdim etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA