SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

12 DAKİKADA BAKIRKÖY SAHİLE GİDECEK

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, metro çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metrosuna yakın bir zamanda kavuşacağız. Bu sayede 12 dakikada Bakırköy sahile gidebileceğiz.” dedi

12 DAKİKADA BAKIRKÖY SAHİLE GİDECEK
Bu haber 08 Nisan 2018 - 13:31 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, metro çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metrosuna yakın bir zamanda kavuşacağız. Bu sayede 12 dakikada Bakırköy sahile gidebileceğiz.” dedi.

Çağırıcı, metro çalışmalarının devam ettiğini belirterek,  “Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metrosuna yakın bir zamanda kavuşacağız. Bu sayede 12  dakikada Bakırköy sahile gidebileceğiz. Bu ilgi ve alaka bizleri de çok mutlu  ediyor.” ifadelerini kullandı.

Hükümet konağı ve belediye hizmet binasının kaba inşaatının bittiğini,  bu sene sonunda hizmete geçeceğini aktaran Başkan Lokman Çağırıcı, şunları kaydetti:

“Bağcılarımız için en güzel hizmetlerimizi yapmaya devam ediyoruz.  İnşallah bu yılın sonuna ya da önümüzdeki yılın başına bitirmeyi hedeflediğimiz  metro çalışmamız olacak. Kazım Karabekir mahallemiz inşallah kısa süre içinde  Bakırköy- Bağcılar Kirazlı metro hattı ile Molla Gürani metro istasyonuna yakın  bir zamanda kavuşacak. Bu sayede 12 dakikada Bakırköy sahile inebileceğiz ve bu  hat bütün metrolarla bağlantılı olacak. Toplamda 7 metroya kavuşmuş olacağız.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA