SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

TAM 13 MERKEZİN TEMELİNİ ATACAK

Değişim ve dönüşümün Mart 2014 tarihinde başladığı Beylikdüzü’nde ardı ardına projeler hayata geçmeye devam ediyor. Şu ana kadar ilçeye birçok sosyal yaşam merkezleri, sosyal tesisler, kültür noktaları ve hizmet birimleri kazandıran Beylikdüzü Belediyesi, büyük girişimlerle vatandaşın karşısına çıkıyor.

TAM 13 MERKEZİN TEMELİNİ ATACAK
Bu haber 13 Ekim 2016 - 12:12 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

16 Ekim Pazar günü Saat 15.00’da Yakuplu’da gerçekleştirilecek Toplu Temel Atma Töreni’ne CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılacak. Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte tam 13 yeni merkezin yapımına başlanacağı belirtilerek hepsini temsilen toplu bir temel atma töreni gerçekleştirilecek.

 

Törende;Yakuplu Cevat Güleç Ortaokulu, Gürpınar Özel Eğitim Ortaokulu, Kavaklı Kapalı Spor Salonu, Megakent Camii, Hasırcılar Camii, Livaneli Özgürlük Parkı, Müzik ve Sanat Kursları Merkezi, Adnan Kahveci Emekli Lokali, Kavaklı Stadı tribün rehabilitasyonu ve spor kulüpleri hizmet binaları, Gürpınar Stadı tribün rehabilitasyonu ve yeni hizmet binaları, Adnan Kahveci Kreşi, Mahallemiz Adnan Kahveci Muhtarlık ve Çözüm Merkezi, Mahallemiz Büyükşehir Muhtarlık ve Çözüm Merkezi, Mahallemiz Kavaklı Muhtarlık ve Çözüm Merkezi’ni kapsayan toplu bir temel atma töreni yapılacak.

TARİH:16 Ekim Pazar, 2016

SAAT:  15:00

YER: Yakuplu

ADRES: Yakuplu Caddesi 53. Sokak Kesişimi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA