SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI

Küçükçekmece Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişimine karşı milli iradenin gösterdiği direniş ruhunu ‘15 Temmuz Sergisi’ ile öğrencilerle buluşturdu. 

15 TEMMUZ SERGİSİ AÇILDI
Bu haber 10 Kasım 2016 - 11:32 'de eklendi.

Prof. Dr. Sabahattin Zaim Anadolu Lisesi’nde kurulan 15 Temmuz Sergisi’nde, 15 Temmuz gecesini anlatan birbirinden çarpıcı fotoğraflar yer aldı. Ömer Halisdemir gibi 15 Temmuz şehitlerinin fotoğraflarının da bulunduğu sergi, öğrencileri duygulandırdı. 15 Temmuz gecesi yaşananların fotoğraf kareleriyle hatırlatıldığı sergiye öğrenciler de büyük ilgi gösterdi.

Sergide demokrasi nöbetlerinde vatandaşla birlikte saf tutan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’in de fotoğraflarına yer verildi. Başkan Karadeniz, 15 Temmuz gecesi büyük bir facianın eşiğinden dönüldüğünü kaydederek, “Bu vatanı yine bu aziz milletimiz canlarını vererek korudu. 15 Temmuz gecesi yaşananlar hem bizler hem de yeni nesil için ibret verici. 15 Temmuz’da yaşanan ihaneti, iç ve dış düşmanlarımızı bilmeliyiz. Bu nedenle gençlerimizin 15 Temmuz’u unutmaması için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Ancak bilinçli bir nesille tüm düşmanlarımızı bertaraf edebiliriz” dedi. 

15 Temmuz Fotoğraf Sergisi her hafta ilçedeki farklı bir okulda Küçükçekmeceli öğrencilerle buluşmaya devam edecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA