SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

15 TEMMUZ SERGİSİ

Beylikdüzü Belediyesi’nin düzenlediği 3. Beylikdüzü Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında Çarşamba günü önemli isimler ilçe halkı ile buluşuyor. Bu yılki ana teması Cumhuriyet ve demokrasi olan festivalin ikinci gününde Saatler 19.30’u gösterdiğinde Güven İslamoğlu Kuğu Park’ta organize edilecek Çardak Altı Söyleşileri’nin konuğu olacak. 

15 TEMMUZ SERGİSİ
Bu haber 30 Ağustos 2016 - 14:25 'de eklendi.

Beylikdüzü Belediyesi 15 Temmuz günü yaşanan darbe girişiminde hayatını kaybedenleri de unutmadı.Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Barış ve Sevgi Buluşmaları’nın en dikkat çeken faaliyetlerinden biri de 15 Temmuz günü yaşanan darbe girişiminde hayatını kaybeden isimlere adanan “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma Sergisi”. Hayatını kaybedenlerin isimlerinin yer alacağı anıt duvar ve 30 ismin fotoğraflarının bulunduğu sergi Barış ve Sevgi Buluşmaları’nın 2. Günü 31 Ağustos Çarşamba günü saat 17:00’da etkinlik alanın da açılacak. Barış ve Sevgi Buluşmaları boyunca açık kalacak sergi daha sonra Beylikdüzü’nde yer alan başka bir alana taşınarak ölümsüzleştirilecek.

Programlar ise ünlü sunucu Özge Uzun modaratörlüğünde yapılacak. Söyleşi öncesi Saat 18.00’da sokak basketbolu ve voleybolu gösterileri olacak. Gecenin sanatçı grubu Yüksek Sadakat, Saat 21.00’da Cumhuriyet Caddesi Etkinlik Alanı’nda sahne alacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA