SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

16 NİSAN TARİHİ BİR FIRSAT

Esenyurt MADEF Malatya Derneği ve Kozluca Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Malatyalılar Dernek Gençliği, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ile buluştu.

16 NİSAN TARİHİ BİR FIRSAT
Bu haber 29 Mart 2017 - 11:28 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Esenyurt Malatyalılar Dernek binasında gerçekleşen buluşma gençler tarafından yoğun ilgi gördü.

Başta Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu olmak üzeri, Malatyalı 3’ncü Bölge Milletvekili Halis Dalkılıç, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akboğa, MADEF Genel Başkanı Yılmaz Durmuş, Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Muhtarı Mehmet Hisar ve çok sayıda Malatyalı genç katılım sağladı.

“Önümüzde 16 Nisan gibi bir tarihi fırsat var”

Gelecek nesillerimize tarihimizin doğruları iyi anlatmamız gerekiyor diyen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu; “ Genç nesillerimiz gerçek tarihimizi çok iyi bilmesi lazım. Bu ülkenin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’ün zehirlendiğini, bunun yanı sıra Adnan Menderes’in asıldığını ve Turgut Özal’ı zehirlendiğini hiçbir kitapta yazmazlar. Bu söylediklerimi dönemin CHP Genel sekreteri Şükrü Kaya yazmıştır. Cumhurbaşkanları ile Başbakanlar arasında çıkan tartışmalardan dolayı bu ülke çok zarar görmüştür. Bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için önümüzde 16 Nisan gibi bir tarihi fırsat var. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmemiz ülkemiz üzerindeki engelleri ortadan kaldırmalıyız” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA