SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

2016 EKPSS taban puanları!

29 Temmuz’da başvurusu tamamlanan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) tercih sonuçları bugün 12.15’te açıklandı. Peki EKPSS tercih sonuçlarını nasıl öğrenirim? EKPSS 2. tercihler ne zaman yapılacak? İşte detaylar…

2016 EKPSS taban puanları!
Bu haber 24 Ağustos 2016 - 14:16 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilen 2016 EKPSS/KURA İle Engelli Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzunda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyi kadrolarına, engelli memur yerleştirme işlemleri tamamlandı. Sonuçlar, saat 12.15’te adayların erişimine açıldı. Peki EKPSS tercih sonuçları nasıl öğrenilir? Tüm detaylar haberimizde…

2016 EKPSS TERCİH SONUÇLARI

ÖSYM’nin resmi internet sitesinden yapılan duyuruya göre 2016 EKPSS/Kura ile Engelli Memur Yerleştirme tercih sonuçları açıklandı.

2016-EKPSS TERCİH SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Adaylar yerleştirme sonuçlarını ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr/ internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecekler. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

EKPSS YERLEŞTİRME SONUÇLARINA İLİŞKİN SAYISAL BİLGİLER

EKPSS NEDİR?Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS), Ortaöğretim, ön lisans ve lisans mezunu engellilerin engel grupları ve eğitim durumlarına göre yapılan ve sonuçları Devlet memurluğu ile kamu kurum ve kuruluşlarının işçi kadrolarına alınmalarında kullanılan merkezi sınav demektir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA