SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

4 YENİ PARK GELİYOR

Beylikdüzü Belediyesi, vatandaşın dinlenebileceği, keyifli zaman geçirebileceği alanları arttırmaya devam ediyor.

4 YENİ PARK GELİYOR
Bu haber 01 Aralık 2016 - 18:49 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Park ve Bahçeler Müdürlüğü 4 mahallede 4 adet yeni parkın yapımına iki parkın da revizesine başladı. Sosyal donatı alanlarının daha fazla olması için çalışan ekipler, ilçe içerisindeki yeşil alan metrekaresinin artması için hız kesmeden yol alıyor.

Yeşil alanların sayısını arttırarak vatandaşın kullanımına sunan Beylikdüzü Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 4 farklı mahallede 4 adet yeni parkın yapımına bir parkın da revizesinebaşladı. Sosyal donatı alanlarının oluşması için sık sık projeler oluşturarak hayata geçiren belediye, öncelikli olarak çocukların aktif olabilmesi için parklara büyük önem veriyor.

Binlerce Metrekare Yeşil Alan Geliyor

Adnan Kahveci Mahallesi Taner Sokak üzerinde, Gürpınar Mahallesi Kartal Sokak ile Lazer Sokak kesişiminde park ve kafe, Kavaklı Mahallesi Çim Sokak ile Burgaz Sokak kesişiminde park veBelediye Sosyal tesis alanı, yine aynı mahallede Çay Sokak üzerinde bulunan muhtarlık binası yapımı ve  parkındüzenlemesi toplamda 10 bin 625metrekare olarak yapımına başlandı. Ayrıca Sahil Mahallesi Kavaklı Kent Parkı’nda ve Marmara Mahallesi Hürriyet Parkı toplamda 7 bin 280 metrekarelik park alanının da revizesi gerçekleştiriliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA