SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

’40 YILLIK PLANI BOZDUK’

İstanbul Samsun Dernekler Federasyonu (İSDEF) akşam yemeğinde buluştu. İSDEF’in toplantısına Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu konuk oldu.

’40 YILLIK PLANI BOZDUK’
Bu haber 08 Kasım 2016 - 23:34 'de eklendi.

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Bafra Pide salonunda yapılan toplantıya Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Eren Kaya, İSDEF Başkanı Bahri Gökmen, İSDEF yöneticileri ve Samsunlu dernek başkanları katılım sağladı.

Havalimanına kadar yürüdük

Toplantıda konuşan İSDEF Başkanı Bahri Gökmen, “ Belediye Başkanımız Sayın Necmi Kadıoğlu’nun öncülüğünde Cumhurbaşkanımızı karşılamak için Esenyurt ’tan Atatürk Havalimanına kadar yürüdük. Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Esenyurt meydanında her gün sabahlara kadar aralıksız nöbet tuttu” dedi. Dün olduğu gibi bugün ve yarında Samsunluların devletinin, bayrağının ve Başkan Necim Kadıoğlu’nun her zaman yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Federasyon Başkanı Bahri Gökmen ardından, kendisi de Samsunlu olan Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Eren Kaya söz alarak düşüncelerini dile getirdi.

Başkan Kadıoğlu; “Hala tiyatro diyorlar”

İSDEF yönetimi ile akşam yemeğinde bir araya gelen Başkan Kadıoğlu, “15 Temmuz gecesi sizler ve tüm Esenyurtlu hemşerilerimle birlikte ülkemize karşı yapılan 40 yıllık planı 4 saatte bozduk. 240’dan fazla şehidimiz ve binlerce yaralımız var. Bu kadar şehit ve gazimiz olmasına rağmen birileri çıkmış hala bu bir oyundur, bu bir tiyatrodur diyor. Cumhurbaşkanımızı seçim ile indiremeyeceğini düşünenler bu darbeyi yapmayı planlamıştır. Lakin unuttukları bir şey vardı o da halkımızdır” dedi. Başkan Kadıoğlu, Esenyurt ‘ta yapımı tamamlanan ve yeni başlayacak olan projelerinden bahsederek ilçede yaşayan vatandaşların yaşam kalitesinin gün be gün artacağını vurguladı. Esenyurt ‘un artık Türkiye ve İstanbul’un merkezi ilçelerinden biri olduğunu söyledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA