SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

500 ÇOCUK DİLEKLERİNE KAVUŞTU

Capacity  AVM’ye konan “Dilek Ağacı”na yeni yıl öncesi gerçekleşmesini istediklerini dileklerini asan ihtiyaç sahibi Bakırköylü  500 çocuk, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve eşi Ömür Kerimoğlu’nun  ellerinden  dileklerine kavuştular.

500 ÇOCUK DİLEKLERİNE KAVUŞTU
Bu haber 29 Aralık 2016 - 14:02 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Çocukların yeni yıl öncesi gerçekleşmesini istedikleri dilekleri arasında; çalışma masası, bisiklet, oyuncak ev, uzaktan kumandalı akülü araba, mont, bot, spor ayakkabısı, eşofman takımı,  top, paten, nevresim takımı, battaniye ve çeşitli oyuncaklar bulunuyordu.

Sivil toplum örgütleri temsilcileri ve Bakırköylü Muhtarların da katıldığı etkinlikte; Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da, sosyal belediyecilik anlayışlarının gereği olarak geleneksel hale getirdikleri “Dilek Ağacı” ile yeni yıl öncesi hayırseverlerin ve sivil toplum örgütlerinin  katkısıyla çocukları mutlu etmeye çalıştıklarını ifade ederek şunları söyledi:” Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelimiz 1 aylık çalışmayla önce özellikle dezavantajlı gruptaki çocuklarımızı evlerinde ziyaret ederek yeni yıl öncesi gerçekleşmesini istedikleri dileklerini soruyorlar ve dilek ağacına asılan bu dilekleri de hayırseverlerimiz yerine getiriyor. Bu yıl da 500 çocuğumuzu mutlu ettiğimizi umuyorum. Dilek ağacımızın dışında Belediye olarak 7 Bölge 7000 Çocuk, Sevdi Yumağı ve Şehit Ailelerinin Çocuklarına yönelik çalışmalarımızla da yurdun dört bir yanındaki çocuklarımıza el uzatıyoruz. Çocuklarımızın yüzünden mutluluğun eksik olmadığı, ülkemize de barış ve huzurun egemen olduğu , annelerin ağlamadığı yeni yıl diliyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA