SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

5’İ BİR ARADA

Central Park AVM’de açtığı yeni mekânında gazetecileri ağırlayan Delta İzsiz Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi Seyithan İzsiz, ilk iftarı gazetecilerle birlikte yaptı.

5’İ BİR ARADA
Bu haber 05 Haziran 2017 - 12:47 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Seyithan İzsiz, davete katılan gazetecilere teşekkür ederken, “Sizlerle birlikte olmak güzel. Birbirimizle sevincimizi, kaderimizi paylaştık. Bu mekânın ilk gününde sizler birlikte olmayı arzuladık. Burada bulunan birçok kardeşimizle siyaseti birlikte yaşadık ben sizleri ailem olarak kabul ettim bugünde ailemle bir arada olmak istedim” dedi.

Yüzde 50 indirim
Seyithan İzsiz, “Emsallari 90-120 TL olan bu mekânda ramazan boyunca sadece 49 TL’ye iftar yapmak mümkün olacak. Ayrıca basın mensuplarına yüzde 50 indirim yapılacak” açıklamasını yaptı.

5’i bir arada
Farklı markaların aynı ortamda bulunduğu yerle ilgili bilgiler veren Seyithan İzsiz, “
Ben bu mekânı düşündüğümde farklı kesimlerden insanlar buraya geldiğinde sabah kahvaltı eden akşam kahvesi ile çıksın. Bununla birlikte öğlen kebap, akşam balık yesin birde acı kahvemizi içip çıksın istedik. Bizim sloganımız 5’i bir yerde. Van Kahvaltı Sarayı’nda Karadeniz ve Ege kahvaltısı da olacak. Burada hem kebap hem balık olacak farklı damak tadı olan insanlar bir araya geldiğinde istediği yemeği sipariş verebilecek. Kolcuoğlu Kebap, Efes Balık, Van Kahvaltı Sarayı, Lochka Cafe Restaurant ve Dilek Pastanesi bu mekânda olacak. 5 ayrı marka var ama tek mekândan oluşuyor burası buda ayrı bir hava katıyor. Oyun alanımız var. Bu alanın tamamı şehrin Central Park’ı haline gelecek” diye konuştu. AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği (İYGAD) Başkanı Mehmet Mert, eski başkanlarından Ali Tarakçı, Umut Veli Develi Türkiye Yerel Basın Birliği Derneği Başkanı Nezir Karayün’de davete katılan isimler arasında yer aldı.

Mekânın son yapı noktasında yer aldığını söyleyen İzsiz, “Haramidere’den tutun TÜYAP’a varacak şekilde Esenyurt’un sağlı sollu hat boyunca yaklaşık 1 milyon metrekare Abdullah Gül ve Necmettin Erbakan Parkları ile buluşmak koşulu ile 1,5 milyon metrekare Central Park’a dönüşüyor. Çocuklar oyun alanında eğlenirken aileler bu muazzam ortamda dolaşıp bu alanın keyfini çıkartacaklar” dedi.

img_8795

img_8820

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA