SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

90 YAŞINDA BİRİNCİ OLDU

Şehitler ve Gaziler Haftası kapsamında Beylikdüzü Belediyesi “Gazi Koşusu” düzenledi.

90 YAŞINDA BİRİNCİ OLDU
Bu haber 18 Eylül 2017 - 18:07 'de eklendi.

448 kişinin koştuğu yarışın startını Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır verdi. 65 yaşındaki Kıbrıs Gazisi Hasan Uludağ ve yarışın en büyüğü 90 yaşındaki Safder Kurtoğlu kendi yaş gruplarında birinci oldu.

Beylikdüzü Belediyesi, Şehit ve Gaziler Haftası dolayısıyla Gazi Koşusu düzenledi. Yaşam Vadisi 1. Etabı’ndan başlayarak, Dereağzı Mahallesi’nden yapılan dönüşle tekrar vadide biten yarışa toplamda 448 kişi katıldı. Kadın ve erkek olarak iki ayrı kategoride yapılan yarışın parkuru 10 kilometreydi. Koşunun startını Beylikdüzü Belediye Başkan Vekili Ömer Şatır verdi. Uluslararası hakemlerin hazır bulunduğu koşuda 90 yaşındaki Safder Kurtoğlu ve 65 yaşındaki Kıbrıs Gazisi Hasan Uludağ, yarışı kendi yaş gruplarında birinci olarak bitirdi.

Genel klasmanda kadınlarda 1. Özlem Kaya, 2. Svetlana Shepalova, 3. Hatice Ünzür oldu. Erkeklerde ise, 1. Aykut Taşdemir, 2. Gürcan Okul, 3. Erencan Kaya oldu. 16 kategoride gerçekleşen koşunun kupa ve madalyalarını takdim ederken Şatır’a, İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Doğan, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti.

beylikdu%cc%88zu%cc%88-gazi-kos%cc%a7usu-1

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA