SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

A Haber’in seçim analisti diye ekrana çıkardığı isim, kebapçı çıktı

İstanbul ve Ankara gibi kritik kentlerde oyların yeniden sayım işlemi devam ederken hükümete yakınlığıyla bilinen A Haber’in seçim analisti diye ekrana çıkardığı ismin kebapçı olduğu ortaya çıktı.

A Haber’in seçim analisti diye ekrana çıkardığı isim, kebapçı çıktı
Bu haber 05 Nisan 2019 - 15:09 'de eklendi.

Türkiye yerel seçimleri geride bıraktı. İstanbul’da kazanan ise resmi olmayan sonuçlara göre Millet İttifakı’nın CHP’li adayı Ekrem İmamoğlu oldu. AK Parti’nin itirazları sonucu oylar yeniden sayılırken hükümete yakınlığıyla bilinen A Haber’de son gelişmeleri izleyicilerine aktarmaya devam ediyor. Zaman zaman konuyla ilgili uzman görüşlerine başvuran A Haber’in seçim analisti diye ekrana çıkardığı isimle ilgili detay sosyal medyada gündem oldu.

EKRANA SEÇİM ANALİSTİ DİYE ÇIKARDILAR

A Haber, önceki gün canlı yayına “ABD seçim analisti” unvanıyla Kenan Demir isimli birini çıkardı. Demir, ABD seçimlerindeki itirazları ve oyların sayımını anlattı. Demir, sosyal medya hesabından da “Mazbatayı verin diyenlere şu notu bırakın. Halkın iradesiyle kazanılan her makamın mazbatası verilir ama bir usulsüzlük söz konusuysa sonuna kadar araştırılır. Bırakın YSK görevini yapsın. Belediye Başkanlığı hiç bir yere kaçmıyor” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA