SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Ahmet Halit Vardar: Biz gönüllere giriyoruz

AVENDER’in özel insanları aileleri ile birlikte sabah kahvaltısında bir araya geldik. Dernek Başkanı Ahmet Halit Vardar’ın düzenlediği kahvaltıda özel insanlar stres atıp, keyifli bir gün geçirdi.

Ahmet Halit Vardar: Biz gönüllere giriyoruz
Bu haber 10 Şubat 2019 - 16:04 'de eklendi.

Avcılar Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Halit Vardar her hafta dernek üyeleri ve aileleri ile birlikte böyle etkinlikler düzenlediğini belirtti.

4,5 YILDA ÇOK GÜZEL İŞLERE İMZA ATTIK

Vardar yaptığı konuşmada; ‘Avcılar’ın güzel insanları. Özel insanları. AVENDER ailesi olarak bugün birlikte güzel bir gün yaşayalım istedik. İyiki varsınız. İyiki aramıza katıldınız. AVENDER olarak 4.5 yılda çok güzel işlere imza attık. İftarlar yaptık. Geceler düzenledik. Neredeyse bütün özel günlerde etkinlikler düzenledik. Bunun dışında özel çocuklarımızı hayata katmak için bizler haftanın iki günü etkinlikler düzenledik. Çocuklarımızı sosyal hayata kazandırmak için var gücümüzle gayret ettik. AVENDER’in çocukları Avcılar’da gerçekten çok şanslı. Çünkü bir sürü engel gurubu olmasına rağmen bu 4.5 yılda inanılmaz bir arkadaşlık gurubu oluştu. AVENDER’in çocukları Avcılar’da istediği gibi gülüyor, istediği gibi eğlenebiliyor. Onları sosyal hayata kazandırdık. Ne mutluki bize bu özel çocuklara hizmet etmeyi rabbim bana nasip etti. İyiki varsınız. İyiki sizlere hizmet etmişim’ ifadelerini kullandı.

DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ

Dernek çalışmaları hakkında kısa bir bilgide aktaran Avcılar Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Halit Vardar, ‘Biz AVENDER olarak özel çocuklarımızın evlerine gidiyoruz. Hasta yatakları veriyoruz. Akülü araçlar veriyoruz. Bunlara vesiye oluyoruz. Onların dertlerine ortak oluyoruz. Sıkıntılarını bir nebze olsun azaltmaya çalışıyoruz. Ama en önemlisi bizler gönüllere giriyoruz. Daha yolun başındayız daha çok iş, daha çok icraat yapacağız’ şeklinde konuştu.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA