SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AKALIN’DAN HANDE YENER’E GÖNDERME

Ünlü popçu Demet Akalın Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserinden önce, Hande Yener’in ‘En iyi pop star üçlüsü Tarkan, Gülşen ve ben’ açıklamasına, ‘Hayır en iyi ben, ben, ben!’ diyerek gönderme yaptı

AKALIN’DAN HANDE YENER’E GÖNDERME
Bu haber 21 Kasım 2016 - 11:15 'de eklendi.

Demet Akalın önceki akşam 2 ayrı yerde program yaptı. Önce Bostancı Gösteri Merkezi’nde 3 bin kişiye konser verdi.  Kuş kafesi içinde sahneye indi. Konser öncesi gazetecilere konuşma yapan Demet Akalın, konserin tüm biletlerinin satıldığını, salona fazladan koltuk getirdiklerini dile getirdi. Demet Akalın ”Ama onların parasını almadım ki dükkancı olduğum belli olsun” şeklinde espri yaptı. Hande Yener’in Türk Pop müziğinin en iyi üçlüsü kim sorusuna verdiği “Tarkan ben ve Gülşen” cevabı hatırlatılınca, Demet Akalın “Hayır, ben, ben, ben” diyerek tartışmaya son noktayı koymuş oldu.

Kızı Hira, babası Okan Kurt ve dedesi Abdi Kurt’un kucağında annesinin şarkılarıyla dans etti. Hira bir ara sahneye de çıktı.

Modacı Nur Yerlitaş imzalı şık bir kostüm giyen Demet Akalın elbisesine 15 bin TL, kafasındaki aksesuara bin 500 TL, Guiseppe Zanotti marka ayakkabılarına 7 bin 500 TL verdi. Kostüm, sahne ve ışık şovlarıyla izleyiciyi büyüleyen Demet Akalın konser biter bitmez Etiler’deki Sahne İstanbul’a koştu. Sahnede “Bugün ikinci konserim. Gram yorulmadım, maşallah” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA