SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AKGÜN ONLAR İÇİN KOŞTU

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne (TOFD) destek vermek için Vodafone 38. İstanbul Maratonu’nda koştu.

AKGÜN ONLAR İÇİN KOŞTU
Bu haber 14 Kasım 2016 - 11:45 'de eklendi.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye meclis üyeleri Ahmet Şahin ve Fahrettin Altıntaş ile birlikte Vodafone 38. İstanbul Maratonu’nda Anadolu Yakası’ndan Avrupa Yakası’na koştu. 

 “Yol Arkadaşım Olur Musun?”

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nce başlatılan “Yol Arkadaşım Olur Musun?” kampanyasına destek vermek amacıyla koşan Başkan Akgün, böylesine anlamlı bir etkinlikte yer almaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Omurilik Felçlilerine destek olabilmek için bir kıtadan diğerine koştuklarını belirten Başkan Akgün; “Amacımız omurilik felçlilerinin durumuna dikkat çekmek ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nce organize edilen “Yol Arkadaşım Olur musun?” kampanyasına destek vermekti. Bu kampanyadan elde edilecek gelirle Türkiye genelinde ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza  akülü tekerlekli sandalye alınacak. Bu anlamlı kampanyaya destek vermek ve engelli vatandaşlarımızın durumuna dikkat çekmek için katıldığımız bu organizasyonu oldukça önemsiyorum” dedi.

Maratona Büyükçekmece’de yaşayan eski Galatasaraylı futbolcular Muhammet Altıntaş ve Adnan Esen’de katıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA