SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Akgün, ‘Sevgi Eli’ni uzatanlarla buluştu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, gerçek ihtiyaç sahiplerinin ücret ödemeden alışveriş yapabildikleri “Sevgi Eli Gıda Bankası – Sevgi Eli Market” hayırseverleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Akgün, ‘Sevgi Eli’ni uzatanlarla buluştu
Bu haber 11 Nisan 2018 - 11:43 'de eklendi.

Sevgi Eli Gıda Bankası’na hayırsever sanayici, işadamı, esnaf ve vatandaşların vermiş olduğu desteğin örnek bir dayanışma olduğunu belirten Başkan Akgün, “Sizlerin katkılarıyla gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza insan onuruna yakışır şekilde yardım elimizi, sevgi elimizi uzatmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” diye konuştu.

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden

Büyükçekmece Belediyesi ve hayırseverler işbirliğiyle hayata geçirilen Sevgi Eli Gıda Bankası, sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden biri olurken, gerçek ihtiyaç sahibi binlerce kişinin de umudu oldu. Sevgi Eli Gıda Bankası’nda hayırseverlerle bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Büyükçekmece ailesi olarak, yardımlaşma ve dayanışmanın bizi daha güçlü ve ayakta tutacağını biliyoruz. Hayırseverlerimiz, sanayici, işadamı esnaf ve tüccarlarımızın katkıları ile kurulan Sevgi Eli Gıda Bankası projemiz her geçen gün daha fazla ihtiyaç sahibi vatandaşımıza ulaşmaktadır. Gıdadan, temizlik malzemesine, zücaciyeden kırtasiyeye, giyim eşyasına kadar, gerçek ihtiyaç sahiplerine insan onuruna yakışır şekilde yardım yapılmaktadır” dedi.

“Çığ gibi büyüyen iyilik hareketi”

Başkan Akgün, Sevgi Eli Gıda Bankası’na destek veren işletmelerin vergi muafiyetinden de yaralanabildiklerini hatırlatarak, sevgi elinin her ihtiyaç sahibine ulaşan ve çığ gibi büyüyen bir iyilik hareketine dönüştüğünü sözlerine ekledi. Toplantının sonunda ise Sevgi Eli Gıda Bankası’na katkı sunan işletmelere ve hayırseverlere teşekkür plaketi takdim edildi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA