SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Akgün: Sosyal belediyecilikte fark yarattık

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, ilçe genelinde düzenlenen Mutluluk Şehri Buluşmaları kapsamında Fatih Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Akgün: Sosyal belediyecilikte fark yarattık
Bu haber 12 Şubat 2019 - 13:42 'de eklendi.

Fatih Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşların yoğun katılımıyla Büyükçekmece Belediyesi Orhan Veli Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda Başkan Dr. Hasan Akgün, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

100’üncü yıl için 100 muhteşem proje

Başkan Akgün; “Bugüne kadar Büyükçekmece’de hayata geçirdiğimiz proje ve hizmetleri önümüzde ki dönemde de aynı kararlılıkla sürdüreceğiz. Büyük Büyükçekmece ailemiz için hayata geçireceğimiz fark yaratan projelerle seçime adım adım ilerliyoruz. Sosyal belediyecilikte fark yaratmış bir belediyeyiz. Bunda en büyük pay kültür ve sanat aşkıyla yaşayan Büyükçekmece ailemindir. Sizlerle birlikte Mart’ın sonuna yani bahara yürüyoruz. Ben ve ekibim Büyükçekmece’ye sizlere hizmet etmekten her zaman gurur duyduk, sizlere hizmet bizim en büyük mutluluğumuzdur. Cumhuriyetin 100. yılında 100 projeyle hizmetinizde olacağız. Projelerimizin bazılarına başladık. Hedefimiz mutluluk şehrimize daha çok mutluluk katmak” dedi.

Büyükçekmece’de beton kaybetti yeşil kazandı

Fatih Mahallesi sakinlerinin soru ve önerilerini de dinleyen Başkan Akgün,  Büyükçekmece’de çağdaş şehirciliğin gereği olan projelerin sürdürüleceğini, Büyükçekmece’de geçmişte olduğu gibi gelecek dönemde de betonun kaybedeceğini ve yeşilin kazanacağını sözlerine ekledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA