SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AKGÜN, UYSAL’A SAHİLDEN GÖNDERME YAPTI: HANİ HALKA KAPALIYDI

Ak Parti adayı Mevlüt Uysal’ın “Büyükçekmece sahillerini halka açacağım” vaadine en güzel yanıtı bu her hafta sonu da Büyükçekmece sahillerine akın eden İstanbul halkı veriyor. Havaların ısınmasıyla birlikte Büyükçekmece sahillerine ilgi yoğunlaştı.

AKGÜN, UYSAL’A SAHİLDEN GÖNDERME YAPTI: HANİ HALKA KAPALIYDI
Bu haber 11 Mart 2019 - 15:06 'de eklendi.

Geçtiğimiz hafta sonu özellikle beton kent haline dönüştürülen ilçelerden kaçan onbinlerce İstanbul’unun nefes almak için tercihi Büyükçekmece sahilleri oldu. 30 kilometrelik sahilleri ile İstanbul’un en gözde ilçesi olan Büyükçekmece her yıl olduğu gibi bu yılda havaların ısınmasıyla birlikte İstanbulluların akınına uğruyor. Geçtiğimiz hafta sonu büyük yoğunluk gözlenen Büyükçekmece sahilleri günün ilk saatlerinden gecenin ilerleyen saatlerine kadar onbinlerce kişiyi ağırladı.

İstanbul, Büyükçekmece’de nefes alıyor

Ak Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal’ın “Büyükçekmece sahillerini halka açacağım” şeklindeki vaadine en güzel yanıtı veren İstanbul halkı, özellikle son 15 yıldır beton şehir haline dönüşen bölgelerden kaçarak, İstanbul’da kişi başı en fazla yeşil alana sahip, kesintisiz sahilleri ve Büyükçekmece göl kıyısı ile fark yaratan Büyükçekmece’de nefes alıyor.

Esenyurt ve Bahçeşehir’in tercihi Büyükçekmece

Özellikle Esenyurt ve Başakşehir gibi yüksek yapıların yoğun olduğu, yeşil alanların yok denecek kadar azaldığı komşu ilçelerden Büyükçekmece’ye akın eden vatandaşlar, 25 yıldır Büyükçekmece’de imar disiplininden ödün vermeyen, sürekli yeşil alanları arttırıcı projeler üreten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkür ediyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA