SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AKGÜN’DEN EMNİYETE ZİYARET

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve belediye meclis üyeleri, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172’inci yıldönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürü Murat Yıldırım’ı ziyaret etti.

AKGÜN’DEN EMNİYETE ZİYARET
Bu haber 10 Nisan 2017 - 15:33 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

 

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünü kutlayan Başkan Akgün, büyük bir özveri ile çalışan polisimizin huzur ve güvenin teminatı olduğunu belirterek, “Türk polis teşkilatımızın kuruluşunun 172’inci yıldönümünü kutluyoruz. Bu haklı gururu yaşayan siz emniyet güçlerimizin huzurunda tüm fedakar ve kahraman polislerimizin günlerini kutluyorum. Günün 24 saatinde cesurca, kararlı ve etkin bir şekilde halkın güvenliğini ve huzurunu temin eden sizler gönüllerde yer edip takdir kazanan kişilersiniz. Emniyetin her mensubu birçok olayda canını tehlikeye atmakta, cana kasteden olayların içinde kendini bulmaktadır. Ama görev bilinci ve sorumluluk anlayışı ile bundan çekinmemekte, geri adım atmamaktadır. Bu uğurda canını yitiren şehitlerimizi de rahmetle anıyor, yakınlarının acılarını paylaşıyoruz” ifadesini kullandı.

Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürü Murat Yıldırım, Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve belediye meclis üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA