SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AKGÜN’Ü DUYGULANDIRAN MEKTUP

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün ilçeye ve eğitime yapmış olduğu hizmetlere duyarsız kalmayan minik öğrencilerin yazdığı teşekkür mektubu Başkan Akgün’ü duygulandırdı. 

AKGÜN’Ü DUYGULANDIRAN MEKTUP
Bu haber 01 Mart 2017 - 12:56 'de eklendi.

Her fırsatta ilçedeki okulları gezerek okulların sorun ve eksiklikleri hakkında bilgi alan ve bu eksiklikleri gideren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e mektup yazan minik öğrenciler; “Sizi çok seviyoruz. Siz hep bizim başkanımız olun!” ifadesini kullandılar.

“Hizmetleriniz için teşekkür ederiz”

Geçtiğimiz günlerde Batıköy Memurdan Armağan İlkokulu’nu ziyaretti eden Başkan Akgün, okulda öğrencilerin kendisi için yazmış oldukları mektupları görünce duygu dolu anlar yaşandı. Batıköy Memurdan Armağan İlkokulu öğrencisi 7 yaşındaki Zeynep Nazlı Ustaoğlu ve 11 yaşındaki Serel Melek Karabulut Büyükçekmece’ye ve okullarına yapmış oldukları hizmetlerden ötürü Başkan Akgün’e teşekkür mektubu yazdılar.

“Sizi çok seviyoruz”

Mektupta, Başkan Akgün’ü çok sevdiklerini, Büyükçekmece’ye yaptığı hizmetlerle ilçeyi daha da güzelleştirdiği ayrıca okullarına yaptığı hizmetleri çok beğendiklerini ifade eden öğrenciler, mektuplarının sonunda ise, “Sizi çok seviyoruz. Siz hep bizim başkanımız olarak kalın” ifadesini kullandılar. Öğrencileri öğretmenleriyle birlikte makamında kabul eden Başkan Akgün, 7 yaşındaki Zeynep Nazlı Ustaoğlu ve 11 yaşındaki Serel Melek Karabulut ile bir süre sohbet ederek, kendilerine teşekkür etti. Başkan Akgün, miniklerin bu ince davranışları karşısında kayıtsız kalmayarak, öğrencilere hediyeler takdim etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA