SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AKGÜN’ÜN ÖNCELİĞİ EĞİTİM

Eğitime vermiş olduğu destekle her zaman adından söz ettiren Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bu konudaki kararlılığını eğitimin her alanında sürdürmeye devam ediyor.

AKGÜN’ÜN ÖNCELİĞİ EĞİTİM
Bu haber 19 Mayıs 2017 - 23:37 'de eklendi.

Bugüne kadar Büyükçekmece’ye 30’a yakın okul kazandıran Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Bahadır Demir İlkokulu’na modern bir konferans salonu, Recep Güngör Lisesi’ne ise spor sahaları kazandırdı.

 Bilim ve Fen Sergisi’ni gezdi

 Başkan Akgün’ün ilk olarak Bahadır Demir İlkokulu Bilim ve Fen Sergisi’ni ziyaret etti. Öğrencilerin deney ve bilim çalışmalarını inceledi. Stantları tek tek gezen Başkan Akgün, mucit öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Bahadır Demir İlkokulu’na yaptırılan çok amaçlı konferans salonunun açılış töreni gerçekleştirildi. Bahadır Demir İlkokulu’ndaki törenin ardından Recep Güngör Lisesi’ne Büyükçekmece Belediyesi tarafından yapılan futbol, tenis, voleybol ve basketbol sahalarının açılış törenine gerçekleştirildi.

 “Eğitim konusu önceliğimizdir”

 Büyükçekmece genelindeki okulların sorunsuz ve daha sağlıklı bir ortamda eğitim hizmeti verebilmesi adına her türlü desteğin verildiğini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Bugün, Bahadır Demir İlkokulu’na yaptırdığımız çok amaçlı konferans salonu ve Recep Güngör Lisesi’ne yaptırdığımı spor sahalarının açılışını gerçekleştirdik. Çocuklarımızın bilimle, sanatla, sporla ilgilenen, üreten bireyler olarak yetişmesi için ihtiyaçları olan tüm imkanları sağlamayı öncelikli görevimiz olarak görüyoruz. Eğitime katkı yapmaya devam edeceğiz. Eğitim bizim her zaman önceliğimiz olmuştur olmaya da devam edecektir” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA