SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Alatepe otizmliler için koştu

İyiliğin bir parçası olmak adına bu yıl ilki gerçekleştirilen Akbatı Koşusu, yaklaşık bin kişinin katılımıyla gerçekleşti. Bahçeşehir’de yapılan etkinlikte Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe de parkurda koştu.

Alatepe otizmliler için koştu
Bu haber 02 Nisan 2018 - 17:37 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Koşudan elde edilen gelirin bir kısmı Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfına bağışlandı. Etkinliğe Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ve koşunun destekçilerinden Akkök Holding Yönetim Kurulu üyesi Alize Dinçkök Eyüboğlu, Akiş GYO AŞ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü İ. Gökşin Durusoy’un yanı sıra Cenk Eyüboğlu, Pınar Tezcan, Kerem Özçapkın, Sinan Kosif ve Ayşe Kucuroğlu gibi cemiyet hayatının tanınan isimleri katıldı. Koşuda yetişkinler 10 km, 5 km’lik iki ayrı parkurda yarışırken çocuklar da özel parkurlarında koştu.

Ödüllerini aldılar

Dereceye girenlere ödülleri, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ve Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe tarafından verildi. Kazananlara çeşitli ödüllerin verildiği koşunun ardından Festival Park alanında devam eden etkinliklerde müzik dinletileri, sağlıklı yaşam söyleşileri, origami gibi gösteriler gerçekleşti.  

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA