SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Alatepe’den 5 vakit namaza camiye gelen çocuklara hediye

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın “Haydi Çocuklar Camiye” projesi çerçevesinde yapılan Hz. Ebubekir  Camii Yaz Kuran Kursu’nu tamamlayan öğrencilerle camide bir araya geldi.

Alatepe’den 5 vakit namaza camiye gelen çocuklara hediye
Bu haber 10 Ağustos 2018 - 16:20 'de eklendi.

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın “Haydi Çocuklar Camiye” projesi çerçevesinde yapılan Hz. Ebubekir  Camii Yaz Kuran Kursu’nu tamamlayan öğrencilerle camide bir araya geldi. Başkan Alatepe, 40 gün boyunca Kur’an-ı Kerim kursunda devam eden ve namazların camide kılan öğrencileri tek tek tebrik ederek birer bisiklet hediye etti. Alatepe ayrıca Hz. Ebubekir Camii’nin düzenlediği geleneksel futbol turnuvasının 1. ve 2. olan takımlarına da kupalarını takdim etti.

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe öğrencilerin çok güzel bir davranışta bulunduklarını belirterek, “Çocuklarımız, yaz aylarını camide kuran öğrenerek, namaz kılarak geçirdiler. Okuldaki eğitimlerinin yanı sıra yaz dönemindeki boşluğu da dini eğitimlerini alarak geçirdiler. Kendilerini tebrik ederim. Okuldaki eğitim kadar dini eğitim de önemlidir” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA