SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ALATEPE’NİN HEDEFİ DAHA İYİ BİR ESENYURT

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, Esenyurt’un geleceğinin bugünden daha güzel olacağının müjdesini vererek bunun için çalıştıklarını ve projeler geliştirdiklerini söyledi.

ALATEPE’NİN HEDEFİ DAHA İYİ BİR ESENYURT
Bu haber 18 Nisan 2018 - 10:43 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Alatepe, Esenyurt Belediyesi’yle birlikte çalışan ilçede faaliyet gösteren proje ofis yöneticileriyle bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Alatepe, yaptığı konuşmada “ el ele vererek birlikte Esenyurt’u daha güzel yapalım “ diye konuştu.

Alatepe, proje sahip ofislerine Esenyurt’ta yapılan projeler hakkında bilgi verirken “ İlçemizde trafik rahatlıyor. 2020 yılına kadar metro gelecek. 5 tane üst geçit projesi var. 30 Haziran’a kadar kavşak düzenlemeleri  bitirilecek,  cami inşaatları tamamlanacak. 7 parkımızın altına otopark projemizi önümüzdeki dönemde faaliyete geçireceğiz. Tüm sokaklarımız tek yön olacak. 3000 kişilik spor, salonu ile birlikte kültür ve kongre binası yapılacak” diye konuştu. Başkan  Alatepe, proje ofis yöneticilerinin ulaşım, metro ve otopark başta olmak üzere ilçeyle ilgili bir çok alandaki sorularını da cevaplandırdı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA