SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ALİ ATMACA: ESENYURT’A HİZMET ETMEK İÇİN ADAYIM

Esenyurt’ta uzun yıllar Ak Parti’de aktif siyaset yapan iş adamı Ali Atmaca, Demokrat Parti Esenyurt Belediye Başkan Adayı oldu. Demokrat Parti rozetini İl Başkanı Adem İpek taktı.

ALİ ATMACA: ESENYURT’A HİZMET ETMEK İÇİN ADAYIM
Bu haber 07 Şubat 2019 - 0:25 'de eklendi.

İstanbul’un tamamında Demokrat Parti olarak aday göstereceklerinin altını çizen Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Adem İpek, ‘Partimize yeni katılan Ali Atmaca başkanımız ile birlikte inanıyorum ki yolculuğumuzun daha uzun yıllar devam edeceği bir yola çıkıyoruz. Bugün kendisine hoş geldin diyorum. Ali Atmaca başkanımızın adaylığı Esenyurt halkına ve partimize hayırlı olsun’ ifadesini kullandı.

ESENYURT’UN SORUNLARINI BİLİYORUM

Demokrat Parti Esenyurt Belediye Başkan adayı Ali Atmaca ise yaptığı konuşmada, ‘Ben aylar önce böyle bir düşünce içerisine girdim. Siyasi büyüklerimiz bu görevi bana layik gördüler. Ben Esenyurt’un çocuğu olarak, Esenyurtlu vatandaşların, kardeşlerin hizmet etmek ve onların emirlerinde olmak için aday oluyorum. Yıllardır Esenyurt’ta yaşıyorum. Esenyurt’un hangi sokağında hangi taşı var, hangi sokakta çukur var. Hangi sokakta ağaç eksikliği var. Hangi sokakta bir hizmet eksikliği var bilen bir kardeşiniz olarak hizmet etmeye talip oldum’ şeklinde konuştu.

ESENYURT’A HİZMET ETMEK İÇİN ADAYIM

Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe ile herhangi bir sorun olmadığını belirten Ali Atmaca, ‘Murat Beyle bir ilgili alaka yoktur. Onlar görevlerini yapıyor. Bende görevimi yapacağım. Ben Ali Atmaca olarak varım. Esenyurt’a Belediye Başkanı olarak hizmet etmek için bu görevi kabul ettim. Evet Erzurumluyum, Belediye Başkanımız Ali Murat Alatepe’de Erzurumlu. Bu bir maratondur, ben de bu yarışta olmak istedim. Kimin madalyayı alacağını, halkın kimi tercih edeceğini hep birlikte göreceğiz” şeklinde konuştu

 

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA