SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ALTINKÖPRÜ NEFES KESTİ

7’den 70’e her yaş grubuna yönelik etkinlikleriyle dikkat çeken Büyükçekmece Belediyesi bu kez de Halk Akademisi’nde eğitim gören genç yeteneklerin muhteşem performanslarına ev sahipliği yaptı.

ALTINKÖPRÜ NEFES KESTİ
Bu haber 02 Temmuz 2018 - 10:14 'de eklendi.

Ulusal ve uluslararası alanda pek çok başarıya imza atan Büyükçekmece Belediyesi Altınköprü Halk Dansları Topluluğu, “Yeni Sevda Tek Aşk” mezuniyet gösterisi unutulmaz bir halk oyunları gösterisine dönüştü.

“Çocuklarınızı halk oyunlarına yönlendirin”

Kültür ve sanata verdiği değerle tanınan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Genç ve minik yeteneklerimizin hepsini gönülden tebrik ediyorum. Bu çocukların hepsi birbirinden yetenekli ve değerliler. Çocuklarımızın kültür ve sanat alanında yaptığı çalışmalar gelecekleri açısından büyük önem teşkil etmektedir. Çocuklarını halk oyunlarımıza yönlendirerek kültürümüzün yaşatılmasına katkı sağlayan tüm velilerimizi gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Türkiye’nin farklı yörelerine ait folklorik figürler ve ezgilerle danslarını sergileyen Altınköprü Halk Dansları Topluluğu öğrencileri sanatsever Büyükçekmecelileri bir kez daha ayakta alkışlattı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA