SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ALTYAPIYA ÖNEM ARTACAK

Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün düzenlediği Türkiye Futbol Federasyonu – TÜFAD (Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği) İstanbul Grassroots C sınıfı antrenörlük kursu 17-27 Nisan arasında Esenyurt Necmi Kadıoğlu Futbol Stadyumu gerçekleşti.

ALTYAPIYA ÖNEM ARTACAK
Bu haber 28 Nisan 2017 - 10:30 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Toplamda 30 kursiyerin katıldığı Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul Grassroots C Antrenörlük kursu programında 3 TÜFAD eğitmeni görev aldı.

Programa, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Esenyurt ‘ta görev yapan antrenörler katıldı.

“Başkanımız, ilçemizde gerek duyulan her şeyi çok önceden planlıyor”

2013 yılından bu yana görev yaptığı belirten İlçe Kaymakamı Ekrem İnci, “Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Kaymakamlığımızın gerek duyduğu her şeyi çok önceden planlıyor ve yapıyor. İlçemizde 75 bin sporcuya hizmet verilirken, her dalda sporcular yetiştiriliyor. İnşallah Başkanımızla birlikte ilçemizdeki sporcularımızın daha da çok üzerinde düşecek ve alt yapıya önemi daha da çok arttıracağız. Ben şahsım adına spora verdiği önemden dolayı başkanımız Necmi Kadıoğlu’nu kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Ardından Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na spora ve sporcuya verdiği değerden dolayı TÜFAD yöneticileri tarafından plaket takdim edildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA