SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AMACIMIZ FUTBOL’DA ÖNCÜ OLMAK

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, önümüzdeki dönemde hem Tepecikspor Kulübü’nün tribünlerini hem de Büyükçekmece Atatürk Spor Kompleksi’ni daha modern bir hale getireceklerini açıkladı. Başkan Dr. Akgün, “Büyükçekmece sanat ve kültürün yanında, Basketteki başarıyı futbolda da göstererek, futbolda da öncü şehir olacak” dedi. 

AMACIMIZ FUTBOL’DA ÖNCÜ OLMAK
Bu haber 09 Aralık 2016 - 14:59 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Belediye Meclis Üyesi Cemal Kaya, Büyükçekmece Belediyespor Kulübü Başkanı Adem Çukur, kulüp yöneticileri ve takım oyuncularıyla yemekte bir araya geldi.

Önümüzdeki yıl hayata geçirmek istediği projeleri  Büyükçekmece Belediyespor Kulübü üyeleriyle paylaşan Başkan Dr. Hasan Akgün şu şekilde konuştu:

“Büyükçekmece Belediyespor’u gidebildiği yere kadar götürmeye kararlı olduğumuzu bilmenizi isterim. İlk hedefimiz üçüncü lig değil ikinci lig. Ben de sizi ikinci ligde görmek isterim. Bu sahalardan hayatını kazanmak için yola çıkan kişilersiniz. Teknik heyetinizle birlikte o zorlu yolu aşacağınıza inanıyorum ve hepinize başarılar diliyorum”

Büyükçekmece Belediyesi’nin spor kompleksleri hakkındaki projelerini de katılımcılara aktaran Başkan Akgün sözlerine şu şekilde devam etti:

“Önümüzdeki yıl hem Tepecikspor Kulübü’nün tribünlerini hem de Büyükçekmece Atatürk Spor Kompleksi’ni daha modern bir hale getireceğiz. Atatürk Spor Kompleksi, içerisinde sosyal tesisleri barındıran ve 20 odasıyla 5 yıldızlı otel niteliği taşıyan İstanbul’un beşinci büyük tesisi olacak. Spor kompleksinde yer alan mevcut saha ise çime dönüştürülerek FİFA ölçülerinde yapılacak. Tribünlerin üzeri kapanacak ve yüzme havuzu yapılacak. Tesise iki tane de tenis kortu yapılacak. Büyükçekmece bir kültür sanat şehridir. Büyükçekmece Basketbol takımı Avrupa’da mücadele ediyor. Amacımız futbolda da öncü kent olmak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA