SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ANKETÖRLÜK KURSLARI BAŞLIYOR

Avcılar’ı daha modern ve sosyal kalitesi yüksek bir ilçe haline getirmeyi planlayan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak son yıllarda sayıları artan anketörler için Avcılar Belediyesi Anketörlük ve Sosyal Hayat’ta iletişim kursları için düğmeye bastı.

ANKETÖRLÜK KURSLARI BAŞLIYOR
Bu haber 19 Mart 2017 - 0:40 'de eklendi.

Esnaflarla sürekli iletişim halinde olan her ay yaptığı toplantılarla onların sıkıntılarını dinleyen Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak anketörler için esnafla birlikte aldıkları kararla yeni bir kurs dalını hayata geçirdiler.

Meydanlarda anketör olarak çalışan gençlerin  Avcılar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü olarak ‘SOSYAL HAYAT’TA İLETİŞİM’ eğitimi verilmeye başlıyor. Kurs sonrası sertifika alacak olan anketörler bu sayede vatandaşlarla profesyonel anlamda iletişim kuracaklar. Aykırı davranan anketörlerin ise sertifikaları elinden alınacak.

‘SOSYAL HAYAT’TA İLETİŞİM’ kursu 20 ve 23 Mart arası Avcılar Barışmanço Kültür Merkezi’nde başlayacak. Kursiyerler kayıtlarını Avcılar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde yaptırabilecekler.

anketor

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA