SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ANNELER BOĞAZ TURUNDA

Küçükçekmece Belediyesi, Anneler Günü dolayısıyla engelli çocuklar ve anneleri için boğazda yemekli tur düzenledi.

ANNELER BOĞAZ TURUNDA
Bu haber 15 Mayıs 2017 - 14:34 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Keyifli saatlerin yaşandığı boğaz turuna, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Gönenç ve çok sayıda engelli çocuk aileleri ile birlikte katıldı.

“BAŞIMIZIN TACI KIYMETLİ ANNELERİMİZ…”

Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin gününü kutlayan Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Gönenç, “Başımızın tacı çok kıymetli annelerimizin anneler gününü kutluyorum. En kötü gününüzün böyle olmasını dilerken hepinizi sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyorum. Annelerimizin kıymetini çok iyi bilmeliyiz ve annelerimizin üstümüzdeki emeğini hiç bir zaman unutmamalıyız” dedi.

BAŞKAN KARADENİZ’E TEŞEKKÜR

Boğaz turuna katılan ve programın kendilerini çok mutlu ettiğini ifade eden Kamer Cantimur; “Engelli oğlumla birlikte ailece çok güzel bir gün geçirdik. Küçükçekmece Belediyesi’nin çocuklarımıza ve engelli vatandaşlarımıza verdikleri değer ve önem hepimizi çok mutlu ediyor. Çok güzel bir organizasyon düşünülmüş başta Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diyerek tüm annelerin anneler gününü kutladı.

MÜZİK EŞLİĞİNDE HALAY ÇEKTİLER

Başkan Yardımcısı Gönenç, tüm annelere çiçek dağıtırken, engelli çocuklarda illüzyon gösterisi ve palyaçolarla gönüllerince eğlenerek, çalan müzikler eşliğinde halay çektiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA