SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ANNELERE ANLAMLI HEDİYE

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Anneler Günü münasebetiyle Büyükçekmeceli annelerin bu anlamlı günlerini çiçekle kutladı.

ANNELERE ANLAMLI HEDİYE
Bu haber 13 Mayıs 2018 - 13:30 'de eklendi.

Başkan Akgün, “Bizleri daima koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen ve varlığıyla hayatımıza anlam kazandıran annelerimizin haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz” dedi.

Duygu dolu anlar yaşandı

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bu yılda geleneği bozmayarak annelerin en anlamı günlerini çok özel bir armağan ile kutladı. Büyükçekmece’de ikamet eden kadın belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve anneleri evlerinde ziyaret eden Büyükçekmece Belediyesi ekipleri, annelere Başkan Akgün’ün mesajının yer aldığı kartları takdim ettiler.

Anneler Günü’nü bu yılda unutmayan ve kendilerine çiçek gönderen Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e teşekkür eden anneler, zaman zaman da duygu dolu anlar yaşadı.

Haklarını asla ödeyemeyiz

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “Bizleri daima koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen ve varlığıyla hayatımıza anlam katan annelerimizin haklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Karşılıksız sevginin, sonsuz bir hoşgörünün vücut bulmuş halidir annelerimiz. Tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyorum” ifadesini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA