SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

HALKLA İLİŞKİLERİN ÖNEMİNİ ANLATTI

Çatalca Belediyesi “Yerel Yönetimler için Halkla İlişkilerin Önemi “ Seminerine ev sahipliği yaptı. Gazeteci Yazar Yunus Arıkan’ın Çatalca Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği seminerde belediyeciliğin tümüyle bir halkla ilişkiler konusu olduğuna değinildi.

HALKLA İLİŞKİLERİN ÖNEMİNİ ANLATTI
Bu haber 15 Aralık 2016 - 18:13 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Çatalca Belediyesi eğitim semineri kapsamında Gazeteci Yazar Yunus Arıkan’ın konuşmacı olarak yer aldığı ‘Yerel Yönetimler için Halkla İlişkilerin Önemi’ Semineri düzenledi. Çatalca Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve personelinin katılımıyla gerçekleşen seminerde, yerel yönetimlerde çalışan her bir bireyin halkla ilişkilerdeki tutumu üzerine konuşuldu.
Halkla ilişkiler bir ihtiyaçtır
Demokratik toplumlarda halkın güven ve desteği olmadan başarının sağlanamayacağının altını çizen Arıkan “Halkla ilişkiler birimigiderek büyüyen yapılarda meydana gelen karmaşıklığı önleme ihtiyacı sonucu doğmuştur. Yapılan çalışmalardan kamuoyunun bilgisi bu birim sayesinde olur”şeklinde açıklamalarda bulundu.Seminer sonunda yöneltilen soruları da cevaplayan Gazeteci Yazar Yunus Arıkan’a,Çatalca Belediyesi İnsan Kaynaklarından sorumlu Başkan Yardımcısı Cengiz Uçar tarafından çiçek verildi.

arikan2

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA