SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ATATÜRK YOLU’NDA YÜRÜDÜLER

Büyükçekmece Belediyesi’nin 14 Şubat Sevgililer Günü’nde açtığı Bir Çiçek, Bin Yürek El Sanatları Sergisinde yer alan çiçeklerden oluşan Atatürk Yolu vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı.

ATATÜRK YOLU’NDA YÜRÜDÜLER
Bu haber 21 Şubat 2017 - 10:24 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Atatürk Yolu’nda yürümek ve burada fotoğraf çektirmek için Büyükçekmece halkı serginin açıldığı Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’ne akın etti.

Sevgililer günü konsepti nedeniyle kırmızı güller ve çiçeklerle donatılan Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi, sanatsever Büyükçekmeceliler tarafından da tam not aldı.

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Eğitmenlerinin yapmış olduğu el emeği göz nuru çalışmalar arasında yer alan Mustafa Kemal Atatürk portresi ise serginin ilgi odağı oldu.

Sergiyi gezen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, şöyle konuştu:”Sevgililer gününe yakışır bir sergi oldu. Bu muhteşem çalışmaları görüp de fotoğraf çekilmeden ayrılmak mümkün değil. Her zaman vurguladığım gibi ‘Benim Büyük Sevdam Büyük Büyükçekmece’dir.  Büyükçekmece her yönüyle bir Atatürk kentidir. Bu da en büyük gururumuz. Bu sergide emeği geçen Halk Akademisi eğitmenlerimize ayrıca teşekkür ederim.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA