SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

ATATÜRK YOLUNDAN AYRILMAYIN

Büyükçekmece Belediyesi’nin yeni hizmet binasını ziyaret eden Bahçeşehir Okyanus Koleji üçüncü sınıf öğrencilerini ağırlayan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, öğrencilere Atatürk’ün yolundan ayrılmamaları tavsiyesinde bulundu.

ATATÜRK YOLUNDAN AYRILMAYIN
Bu haber 07 Kasım 2017 - 10:36 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Okyanus Koleji Öğrencileri, Büyükçekmece Belediyesi’nde devam eden ressam Cemal Akyıldız’ın eserlerini yer aldığı “Atatürk ve Atatürk’le Özdeşleşen Yapılar” konulu resim sergisini de gezdi.

Atatürk konulu sergiyi gezdiler

Bahçeşehir Okyanus Koleji öğretmen ve öğrencileri, “Yerel yönetimler ve yerel yönetimleri tanıma” etkinliği kapsamında Büyükçekmece Belediyesi’nin yeni hizmet binasını ziyaret etti. Öğrencilerle birlikte belediye binasını gezen Başkan Akgün, Okyanus Koleji öğrencilerine belediyelerin görev ve sorumlulukları hakkında bilgiler verdi. Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan daha sonra öğrencilerle birlikte belediye binasında sergilenen ressam Cemal Akyıldız’ın “Atatürk ve Atatürk’le Özdeşleşmiş Yapılar” sergisini gezdi.

“Sizler bu ülkenin geleceğisiniz”

Öğrencilere Atatürk’ün yolundan gitmeleri çağrısı yapan Başkan Akgün; “Derslerinize çok çalışın. Bol bol kitap okuyun, kendinizi sürekli olarak geliştirin. Sizler bu ülkenin geleceğisiniz. Türkiye’yi çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırmanın, aydınlık yarınlara ulaştırmanın yolu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere gösterdiği yoldur. O aydınlık yoldan asla ayrılmayın” dedi.

Büyükçekmece Belediye Başkan Danışmanı Bayram Ali Üner, belediyenin birimleri ve belediye başkanının görevleri hakkında öğrencilere bilgi verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA