SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AVCILAR KAR’A HAZIR

Avcılar Belediyesi, karla mücadele çalışmalarını tamamladı. Avcılar Belediyesi, 240 saha personelini 3 vardiyalı sistemde, 24 saat hizmet verecek şekilde yağışlı havalarda vatandaşın ve trafiktekilerin mağdur olmaması için göreve hazır. Avcılar’da belirlenen noktalarda araçlar ve personel ile gerektiği anda tam donanımlı ekipmanları ile yollara müdahale edecek.

AVCILAR KAR’A HAZIR
Bu haber 17 Aralık 2016 - 12:04 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Avcılar’da kar yağışının sıkıntılara yol açmaması için Avcılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde karla mücadele hazırlıkları tamamlandı. Karla mücadele kapsamında, Kamu kurum ve Kuruluşlarına ( Okul, Camii, Muhtarlık, Sağlık Ocakları, Hastaneler) ve sitelerde kullanılmak üzere 138 noktada 606 adet çuval tuz stoklaması yapıldı. 5 bölgede ana tuz siloları istasyonu kuruldu. Siloların kurulduğu mahalleler ise şöyle; Gümüşpala Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Fİruzköy Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi. 8 adet kamyon ve kamyonet olmak üzere tuzlama aracı. 1 adet otomatik tuzlama robotu. 10 adet JCB. 1 adet greyder. 5 adet ana tuz silolarında kullanılmak üzere sevk kamyonu ve toplam 240 personeli ile Avcılar Belediyesi 24 saat hizmet verecek.

KAR YAĞIŞI AVCILAR’DA ÇİLE DEĞİL DOĞAL GÜZELLİK

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de konu ile ilgili olarak; “ Belediyemizin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını ilçemizin birçok noktasında titizlikle sürdürmeye devam ediyor. Yol bakım, onarım, yenileme, asfaltlama çalışmalarımız; Avcılarlı hemşehrilerimizin daha kaliteli bir yaşam ve sağlıklı ulaşım şartlarından yararlanmaları için tüm hızı ile devam ediyor. Aynı zamanda kar yağışı Avcılar’da çile değil sadece doğanın getirdiği bir güzellik olacaktır. Biz de Avcılar Belediyesi olarak zor kış şartlarında Avcılar halkı için 24 saat boyunca ilçemizin her noktasında göreve hazırız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA