SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AVCILAR’DA CEM BELEVİ RÜZGARI ESTİ

Avcılar’da sahne alan Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Cem Belevi, hayranları ile buluştu. Avcılar Belediyesi tarafından tertip edilen konserde unutulmaz bir gece yaşandı.

AVCILAR’DA CEM BELEVİ RÜZGARI ESTİ
Bu haber 10 Haziran 2018 - 14:12 'de eklendi.

Tüm halkın davetli olduğu konserde renkli anlara sahne oldu. Gümüşpala Paşaeli Kent Parkı Nejat Uygur Sahnesi’nde sahneye çıkan Cem Belevi’ye hayranları yoğun ilgi gösterdi.

Ünlü sanatçı, repertuarında yer alan birçok şarkıyı seslendirdi. Birbirinden meşhur şarkılarını seslendiren ünlü sanatçıya, sevenleri eşlik etti. Gençler ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Belevi, sahne performansıyla alkış topladı. Hayranlarının eşliğinde sevilen parçalarını seslendiren ünlü sanatçı şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet etti.

Konser sonunda hayranları ile selfie yapan Belevi, gençlere unutulmaz bir gün yaşattı. Müthiş gecenin sonunda Avcılar Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli’ye teşekkürlerini sunan Belevi, Avcılar’da sanata ve sanatçıya sahip çıkan bir Belediyecilik anlayışı olduğunu dile getirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA