SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AVCILAR’DA HEDEF 150 HEKİM

Avcılar Reşitpaşa Caddesi’nde açılışı gerçekleştirilen 6 birimlik Aile Sağlık Merkezi’nin açılışına katılan İlçe Kaymakamı Hulusi Doğan, önemli mesajlar verdi.

AVCILAR’DA HEDEF 150 HEKİM
Bu haber 25 Mayıs 2018 - 14:22 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

6 kişilik doktor ekibinin hizmet vereceği sağlık merkezinin Avcılar için büyük bir önem taşıyacağına dikkat çeken Doğan, sağlığın her şeyin başında geldiğini söyleyerek, bu noktada halk sağlığını korumak için canla başla çalışacaklarının altını çizdi. Yaklaşık olarak 25 bin hastaya hizmet vermesi beklenen Aile Sağlık Merkezi sayesinde; Merkez Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların çok önemli bir ihtiyacının giderildiğini belirten Doğan, “İlçemizde vatandaşlarımıza en iyi sağlık hizmetini vermek için çalışıyoruz” dedi.

Hedef 150 hekim
Merkez Mahallesi’nin aile hekimi ihtiyacının söz konusu sağlık merkeziyle birlikte kalmayacağını vurgulayan Doğan, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı; “Avcılar’da toplam 105 aile hekimi hizmet ediyordu. Firüzköy’de,Yeşilkent’te, Mustafa Kemalpaşa Mahallesi’nde ve Cihangir Mahallesi’nde 6 noktada 24 hekimlik birimlerde hizmete girecek. En fazla iki ay içinde toplam 44 yeni aile hekimiyle 150 hekime ulaşacağız. Emeği geçen il ve ilçe sağlık müdürümüze ve ekibine teşekkür ederim.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA