SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AVCILAR’DA NİHAT TANRIKULU SESLERİ

Avcılar İlçesi’nde seçim heyecanı çok önceden başladı. Daha önceki seçimlerde aday tercihi yüzünden seçimleri kaybeden AK Parti, bu sefer ince eleyip sık dokuyor.

AVCILAR’DA NİHAT TANRIKULU SESLERİ
Bu haber 20 Kasım 2018 - 12:08 'de eklendi.

Nokta atışı yapmak isteyen partinin bu konudaki karar mercihi ciddi saha çalışması yapıyor.

AK Parti’nin alamadığı bir ilçe olan Avcılar’da AK Parti dışında CHP, MHP, İYİ Parti ve HDP’den oy alacak bir isim aday gösterilmek isteniyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir çağrısıyla üç milyon dolarını bozdurarak tüm dikkatleri üzerine çeken Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu, Avcılar’da yapılan kamuoyu araştırmalarında aday gösterilir ise AK Parti oyları dışında da alacağı oylarla kazanacak bir isim olarak konuşuluyor.

30 yıllık Avcılarlı olan Nihat Tanrıkulu, Avcılar’ın kozmopolit bir ilçe olduğunu, geride bırakılan 5 yıl içerisinde başarısız bir belediye başkanı ve başarısız bir belediye ile karşı karşı olduklarını, seçmen profiline baktıklarında kendisinin hepsini kucaklayacak bir duruşu olduğunu ve görev verildiği takdirde Allah’ın izniyle seçimleri kazanıp Avcılar Belediyesi’ni AK Parti saflarına katacağının sözünü verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA