SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

Avcılar’da Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Yaşam semineri

Avcılar Belediyesi, sağlıklı yaşam ve bilinçlendirme faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Avcılar’da Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Yaşam semineri
Bu haber 04 Şubat 2019 - 16:59 'de eklendi.

Avcılar Belediyesi Sağlıklı Yaşam Seminerleri’nin Şubat ayı eğitimi gerçekleştirildi. Fizik ve Tedavi Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Serpil Çelik’in konuşmacı olduğu seminere Avcılarlılar yoğun ilgi gösterdi.  Seminerde bel ve boyun ağrıları sırasında yapılması gereken egzersiz programları hakkında bilgiler verildi.

Avcılar Belediyesi Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Yaşam” semineri vatandaşların katılımı ile Zübeyde Hanım Nikah Salonu’nda gerçekleşti.  Öğretim Üyesi Dr. Serpil Çelik tarafından verilen eğitimde omurga sağlığı için dikkat edilmesi gereken bilgiler paylaşıldı. Çelik’in, sıkça karşılaşılan ve engellenebilir ortopedik rahatsızlıklar hakkında bilgi verdiği etkinlik, keyifli bir sohbet havasında gerçekleşti. Etkinlik, karışlıklı soru cevap ile sona erdi.

Avcılar Belediyesine teşekkür eden katılımcılar memnun olduklarını dile getirdi. ‘Sağlıklı yaşam seminerleri ile yaşam kalitemiz arttı. Burada obezite, ortopedik, kadınsal rahatsızlıklar ve birçok psikolojik hastalıklarla ilgili seminerlere katılarak bilgilendiriliyoruz. Çok memnunuz. ’’ ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA