SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AVCILAR’IN AK PARTİ ADAYI İBRAHİM ULUSOY ERDOĞAN’I DİNLEMEDİ

Ak Parti Avcılar Belediye Başkan adayı Dr. İbrahim Ulusoy, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı dinlemedi. Avcılar’da Merkez Ulu Camii dahil her yere afişlerini astırttı.

AVCILAR’IN AK PARTİ ADAYI İBRAHİM ULUSOY ERDOĞAN’I DİNLEMEDİ
Bu haber 07 Ocak 2019 - 14:44 'de eklendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimlerinde görüntü kirliliği oluştuğu için afiş ve bayrak kampanyasını tamamen terk ettiğini belirtmişti. Fakat Ak Parti Avcılar Belediye Başkan adayı Dr. İbrahim Ulusoy, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı dinlemedi. Avcılar’da Merkez Ulu Camii dahil her yere afişlerini astırttı. Özellikle Merkez Ulu Cami’ne asılan afişler Avcılarlı’nın büyük tepkisine yol açtı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ne demişti?

“Çok eskilerden beri yerleşmiş seçim kampanyası anlayışı vardır. Şehirlerimizin caddeleri, sokakları her yeri parti bayraklarıyla, afişlerle donatılır. Biz bununla ilgili bir düzenleme yaptık. Kimse buna riayet etmiyor. Partilerin ve adayların görünürlüğünü sağlamaya yönelik bu kampanya tarzı güç gösterisi olarak devam ettik. Günümüzde artık buna ihtiyaç yok. Bunu artık çok ilkel buluyoruz. Eski tarz kampanya yöntemleri şehirlerimiz kirleten, tepkiye yol açan bir hale geldi. Gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan kampanya yöntemini tamamen terk ediyoruz”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA