SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AVCILAR’IN HİZMET HATTI

Avcılar Belediyesi, Avcılar’da yaşayan vatandaşların belediyenin gerçekleştirdiği hizmetlerden daha çabuk ve daha hızlı yararlanmasını sağlamak amacı ile çalışmalarını sürdürüyor.

AVCILAR’IN HİZMET HATTI
Bu haber 17 Ocak 2017 - 21:07 'de eklendi.

Bu kapsamda Avcılar Belediyesi, WhatsApp İhbar Hattı oluşturdu. İlçede yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlar 0530 053 73 04  numaralı WhatsApp ihbar hattı üzerinden de müracaatlar da bulunabilecekler.

DAHA HIZLI VE DAHA KOLAY ULAŞIM

Avcılarlı Vatandaşların WhatsApp ihbar hattı üzerinden fotoğraf veya konum göndermeleri, ekiplerin oluşabilecek aksaklıklara daha hızlı müdahale etmesini sağlayacak. WhatsApp ihbar hattı 7 gün 24 saat takip edilerek Avcılar halkına hizmet verecek. WhatsApp ihbar hattının getirdiği en büyük yenilik ise vatandaşın Avcılar Belediyesine çok daha hızlı bir şekilde ulaşmasını ve oluşabilecek aksaklıkların çok daha hızlı bir şekilde bilgisinin verilmesini sağlamak.

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli konu ile ilgili olarak; “Vatandaşın mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşaması için ellimizden geleni yapmak bizim görevimiz. Biz hizmet için varız. Bu kapsamda vatandaşımız bize oluşabilecek herhangi bir sorunu ne kadar hızlı iletirse biz de o kadar hızlı çözümleyebiliriz” dedi.

1

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA