SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AVENDER ENGELLİ AİLELERİ İLE ÖĞRETMENLERİ BULUŞTURDU

Avcılar Engellilere Hizmet Eğitim ve Kültür Derneği 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle engelli ailelerini Küçükçekmece Emin Evim Konferans Salonu’nda öğretmenlerle bir araya getirdi.

AVENDER ENGELLİ AİLELERİ İLE ÖĞRETMENLERİ BULUŞTURDU
Bu haber 27 Kasım 2018 - 13:49 'de eklendi.

Avcılar’ın en aktif STK’ların başında gelen AVENDER yine önemli bir çalışmaya imza attı. Başkanlığını Ahmet Vardar’ın yaptığı dernek yönetimi 600 kişiyi öğretmenler günü etkinliği bir araya getirmeyi başardı.

Bu organizasyonların oldukça zor olduğunun altını çizen Vardar, ‘Engelli ve Ailelerine ve öğretmenleri ile buluşturduk. Unutulmaz bir organizasyon oldu. Sabah 600 kişiyi bir araya getirmek ve 9.30 da bu etkinliği yapmak gerçekten çok zor ve anlamlıydı. 4 yılı aşkın bir emeğin eseri bunlar. Bu insanlar artık Bu organizasyona katkı sunan Emin Evim yöneticilerine çok teşekkür ediyorum’ dedi.

Avcılar Engellilere Hizmet Eğitim ve Kültür Derneği ayrıca 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Avcılar’da büyük bir etkinlik gerçekleştireceklerinin bilgisini verdi.

BAYKAL’DA YALNIZ BIRAKMADI

Avcılar Engellilere Hizmet Eğitim ve Kültür Derneği’nin düzenlediği etkinliğe CHP Küçükçekmece Belediye Başkan aday adayı Burçin Baykal’da katıldı. Engelleri birlikte aşacaklarını belirten Baykal, ‘Bugün özel insanlarımız ile bir araya geldik. Unutmayalım ki hepimiz birer engelli adayıyız. Dernek yönetimi ve tüm ailelerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum’ dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA