SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AVRUPA AŞKINA… TEK SES, TEK NEFES

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı Sportif Direktörü Serdar Çağlan, tüm Büyükçekmecelileri ve sporseverleri Çarşamba akşamı Büyükçekmece’de oynanacak Euro Cup’ta oynayacakları Sigal Prishtina maçına çağırarak; “Tüm Avrupa’ya tek ses, tek nefes olduğumuzu gösterelim” dedi.

AVRUPA AŞKINA… TEK SES, TEK NEFES
Bu haber 18 Ekim 2016 - 11:28 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Demir İnşaat Büyükçekmece’nin 19 Ekim Çarşamba günü Europe Cup’ta ilk Avrupa sınavına çıkacağını belirten Çağlan; “4 yıl önce kurulan bir kulüp olarak bu yılda gerek Büyükçekmece’mizi gerekse ülkemizi temsil etmeye hak kazandığımız bu yolculukta hedefimiz başarılı olmaktır. O nedenle her zaman bizim yanımızda olan büyük Büyükçekmece ailemizi, Büyükçekmecelileri ve tüm sporseverleri Çarşamba Günü Saat 19.00’da Gazanfer Bilge Arena’ya bekliyoruz” dedi.

Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı Sportif Direktörü Serdar Çağlan, açıklamasını şöyle sürdürdü: “1 ay önce lig kuraları çekilirken bir açıklama yapmıştım işte o gün bugün. İlk kendi sahamızda yapacağımız Avrupa maçının gelirinin 15 Temmuz Şehitleri ailelerine vereceğiz demiştik. Sayın Başkanımız Dr. Hasan Akgün ve yönetim kurulu kararı ile maç gelirini söz verdiğimiz gibi şehit ailelerine vereceğiz. İçinden geçtiğimiz zor günlerde bu süreci birlik ve beraberlik içerisinde aşabilmemiz için biz sporcular da vermemiz gereken her türlü desteği vereceğiz. O nedenle Çarşamba akşamı herkesi elinde Türk Bayrağımız ile Gazanfer Bilge Arena ya bekliyoruz. Tüm Avrupa’ya tek ses, tek nefes olduğumuzu gösterelim.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA