SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

AYDINLIK BEYLİKDÜZÜ

Karanlıkta kalan sokak, cadde, mahalle bırakmayan Beylikdüzü Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü Elektrik ve Aydınlatma Bürosu ve BEDAŞ yetkilileri, 2016 yılında ilçedeki aydınlatma ağını genişletti. 22 bin 329 metrelik elektrik kablosu çeken ekipler, ihtiyaç duyulan bölgelere 183 adet yeni aydınlatma direği dikti.

AYDINLIK BEYLİKDÜZÜ
Bu haber 15 Aralık 2016 - 19:24 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Aydınlık yüzü ile Batı İstanbul’un tercih edilen ilçesi olmaya başlayan Beylikdüzü’nün caddeleri, sokakları ışıl ışıl. Özellikle merkezden bir miktar uzakta kalan Gürpınar, Kavaklı ve Yakuplu Mahalleleri’nin ışıklandırılmasına özen gösteren Beylikdüzü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Elektrik ve Aydınlatma Bürosu, karanlıkta kalan bölgeleri de bir bir tespit ediyor ve ihtiyaçları karşılıyor. Bölgedeki elektrik ve aydınlatma arıza tespiti ve giderilmesi konusunda Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketi (BEDAŞ) ile beraber çalışılarak müdahale ediliyor.

2016 yılı içerisinde hummalı bir aydınlatma çalışması gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü, 2016 yılında toplam ilçeye 183 adet yeni aydınlatmadireği kazandırdı. Elektriğin daha randımanlı bir şekilde verilmesini sağlamak amacıyla 22 bin 329 metre kablo çekildi. Belirlenen yerlere 513 adet armatür takıldı. 14 adet yeni elektrik panosu yapıldı ve bin 738 adet yeni ampül takıldı. Ayrıca ekipler, bin 590 metre PVC boru döşeyerek içinden elektrik kablosu geçirdi.

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA