SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BAKIRKÖY’DE ÇOCUK FESTİVALİ

Yedincisi düzenlenen Uluslararası Çocuk ve Gençlik Festivali, Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde başladı.

BAKIRKÖY’DE ÇOCUK FESTİVALİ
Bu haber 14 Aralık 2017 - 15:45 'de eklendi.

Bakırköy Belediyesi Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun evsahipliğinde gerçekleşen festivale bu yıl; Kazakistan, Malta, Ukrayna, Bulgaristan, Moldova, Romanya, Litvanya, Rusya, İngiltere ve Türkiye’den ekipler katılıyor.

Dünya Festivaller Birliği(WAFA) tarafından düzenlenen festivale katılan ülkelerin ekipleri Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu ziyaret ederek festivale evsahipliğinden dolayı teşekkür ettiler.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da Bakırköy’ü Türkiye’nin kültür-sanat başkenti yapma iddialarının olduğunu belirterek 10 ülkenin katılacağı uluslararası festivale katkı sunmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Başkan Kerimoğlu ayrıca 17 Aralık’a kadar sürecek festivale bütün Bakırköylüleri ve İstanbulluları davet etti.

Festival Komitesi Başkanı Tolga Gürdil de festival kapsamında yarın(Cuma) Shining Star(Parlayan Yıldız) müzik yarışmasının da yapılacağını söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA