SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BAKIRKÖY’E BÜYÜK ÖVGÜ

Ülkemize yarışma için gelen Ukrayna Paletli Yüzme Milli Takımı antrenörü Sayın Yakovlev Evgeniy ve Dünya ikincisi milli sporcu Yulia Chumak, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nu  ziyaret ederek özellikle Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde spora verdikleri destekten dolayı kutladılar.

BAKIRKÖY’E BÜYÜK ÖVGÜ
Bu haber 19 Aralık 2017 - 11:39 'de eklendi.

Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü tesislerini gezdiklerini ve  sporun pekçok branşında ücretsiz verilen hizmeti yerinde gördüklerini ifade eden Evgeniy ve Chumak,” Paletli yüzmede en önemli rakiplerimiz niçin Bakırköylü sporcular daha iyi anladık”dediler.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bakırköy Belediyesi olarak amatör sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde uzman eğitmenlerimiz eşliğinde 12 dalda 7’den 77’ye Bakırköylülere ücretsiz  hizmet veriyoruz. Bakırköylü sporcularımızın milli takımlarımızda yer alması da bizim en büyük gururumuzdur.”

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Kerimoğlu ile Evgeniy ve Chumak karşılıklı forma hediye ederlerken Başkan Kerimoğlu ayrıca günün anısına madalya da sundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA