SON DAKİKA

Merkez Siyaset
Yeni Sayfa 1

BALIK YEMENİN FAYDALARINI ANLATTILAR

Büyükçekmece Belediyesi ve Güzelce Su Ürünleri Kooperatifi çocuklara balığı sevdirmek, balığın faydalarını anlatmak ve denizlerin korunmasına yönelik olarak bir etkinlik düzenledi.

BALIK YEMENİN FAYDALARINI ANLATTILAR
Bu haber 21 Nisan 2017 - 10:19 'de eklendi.
A101 Aktüel Kataloğu

Büyükçekmece Belediyesi ve Güzelce Su Ürünleri Kooperatifi çocuklara balığı sevdirmek, balığın faydalarını anlatmak ve denizlerin korunmasına yönelik olarak bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte öğrencilere ekmek arası balık dağıtıldı.

“Öğrencilere Balık Projesi”

Büyükçekmece’de “Öğrencilere Balık Projesi” adıyla düzenlenen etkinlikte öğrencilere kilolarca ekmek arası balık dağıtıldı. Çocuklara balığı sevdirmek, balığın faydalarını anlatmak amacıyla düzenlenen etkinliğe çok sayıda öğrencinin yanı sıra Büyükçekmece Kaymakamı Mustafa Hulusi Arat, Garnizon Komutanı Albay Caner Demirkol, Büyükçekmece Belediyesi Başkan Danışmanı Bayram Ali Üner, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Uygun, İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Meriç Albay, İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü A. Yavuz Karaca, Güzelce Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Erdoğan Kartal, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları da katıldı.

Öğrenciler bol bol balık yedi

Güzelce Cevdet Zebure Kotan İlköğretim Okulu’nda düzenlenen etkinlikte yapılan konuşmaların ardından öğrenciler folklor gösterisi sundu. Resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Daha sonra çocuklara balık ekmek dağıtıldı. Etkinliğe katılan öğrenciler doyasıya balık yedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA